Články se štítkem

‘příležitosti k obdarování’

1. Máj

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. První máj je tradičním svátkem evropských kultur, který se slaví 1. května. Je spojený s oslavou jara, lásky a také plodnosti. Proto také patří mladým lidem, kteří ho většinou oslaví velice romanticky a po svém. Jak budete oslavovat měsíc lásky vy? Dodržujete zvyky spíše tradiční nebo ty moderní?

Číst článek
Nebyl nalezen žádný komentář

Jak oslavit Mezinárodní den žen

jak oslavit mezinárodní den žen

Každým rokem se 8. března slaví Mezinárodní den žen. Výročí připomíná stávku newyorských švadlen z roku 1908,  které bojovaly za lepší pracovní podmínky a odstartovaly tak veřejný boj za volební právo žen. Nejedná se tedy o socialistický svátek, který je spojen jen s oslavou mateřství, ale oslavujeme ženy jako takové, jejich rovnoprávnost a společenské postavení. Jelikož je i dnes postavení žen ve společnosti velkým tématem, neměli bychom na tento svátek zapomínat a především my ženy bychom ho měly patřičně oslavit.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Pánové, chcete partnerce pomoci s přípravou na ples? Máme pro vás tip!

Plesová sezóna je v plném proudu. Pociťujete to na vlastní kůži? Pokud se i vy s partnerkou chystáte na některou z velkolepých společenských akcí, jistě si uvědomujete, jaký význam hraje vzhled. Proslulé plesy mají zavedený dress-code, který celé akci dodává noblesu a luxusní charakter. Rozhodně není jednoduché se na takovou akci připravit, zvláště pak pro ženy.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Je tu svátek zamilovaných! Nezapomeňte na své milované!

14. únor patří lásce. Je to totiž den lásky, svátek zamilovaných. Tradice tohoto svátku pochází již z dob starověkého Říma. Postupně se přes anglosaské země zase dostala zpět na evropskou pevninu i k nám do Česka. V současnosti tak svátek svatého Valentýna slavíme obdobně jako například ve Velké Británii, Austrálii nebo USA.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář