Zimní svatba jako z pohádky

Svatba je pro většinu lidí spojena s jarním, či letním obdobím. Proč mít tedy svatbu v zimě? Kouzelná zima je zahalena nejen do třpytu sněhu a dýchá na nás neodolatelnou vánoční atmosférou, skrývá také mnohé výhody.

Nevěsta v bílém, třpyt sněhu, vůně cukroví,

že to bude svatba kouzelná, zimní doba napoví.

Zimní pohádkovou svatbu známe například z nejkouzelnější pohádky Tři oříšky pro Popelku a není pochyb o tom, že byla opravdu magická. Zimní období nabízí mnoho volných termínů oddávajících i míst, která jsou v jarním a letním období beznadějně obsazena. Navíc se nemusíte bát, že se vám horkem rozteče dort, nebo krémy v cukroví. Vaší vysněné pohádkové svatbě tedy nic nebude bránit.

tri-orisky-pro-popelku

Třpyt, ze kterého oči přecházejí

Zimní období přímo hraje nádhernými svatebními barvami, bělostný sníh, který se třpytí jako diamant a nevěsta v bílém, spojení, které na svatebních fotografiích vytvoří něco neobvyklého a magického. Nechte vyniknout také svůj snubní prsten, jehož třpyt vám navždy připomene vaši kouzelnou zimní svatbu. Nechte se unést symbolem nekonečné lásky na www.danfil.cz/snubni-prsteny. Toho pravého už máte, teď je čas najít ten pravý snubní prsten.

3048

Plápolající krb a vůně svařeného vína

Nejen vy, ale také vaši svatební hosté nikdy nezapomenou na netradiční svatbu, kterou budou mít navždy spojenou s vůní jehličí, svařeného vína a romantikou, kterou zimní období přímo přetéká. Zlatá, stříbrná, bílá i červená jsou barvy, které budou v dokonalém souladu se zimním obdobím. Využíjte zimního období naplno a nazdobte stoly voňavým jehličím, vločkami a oblíbenými perníčky, zahřát se můžete svařeným vínem, nebo punčem, který je neoblíbenějším zimním nápojem.

Danfil snubní prsteny

Zimní radovánky

Zimní svatbou nadchnete i nejmenší svatební hosty, dovádění ve sněhu přece patří mezi jedny z nejoblíbenější dětských her. Toužíte po povozu s koňmi? Pohádkovou inspirací se vám může stát vánoční pohádka Mrazík a Nastěnka. Sáně a koně vyrazí všem svatebčanům dech.

nastenka

 

Nebyl nalezen žádný komentář